NEUTRALKAN savas mosó/semlegesítőszer - 5000ml (120572)

NEUTRALKAN savas mosó/semlegesítőszer - 5000ml (120572)

29 605 Ft

Ajánlataink a termékre

 

NEUTRALKAN savas mosó/semlegesítőszer - 5000ml (120572)

29 605 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
egeszseg-webshop.hu
Termékleírás
Neutralkan semlegesítőszer

Neutralkan savas mosó/semlegesítőszer - 5000ml A Neutralkan savas hatású mosó- és semlegesítőszer az üvegárukon és műtéti eszközökön található lúgos szennyeződések maradékának eltávolításához. Rozsdamentes acél műszerekhez, szemészeti műszerekhez, érzéstelenítő berendezésekhez, laboratóriumi üvegárukhoz, kemény műanyagokhoz és minden saválló orvostechnikai eszközhöz használható. Neutralkan tulajdonságok:
  • A Neutralkan egy szerves és szervetlen sav kombinációja. Eltávolítja a vízkő-, rozsda- és ásványi anyag lerakódásokat a műszerekből és a tisztító- és fertőtlenítőberendezések belső falából.
  • Eltávolítja a lúgos maradványokat, az ásványi anyag lerakódásokat és a rozsdafoltokat.
  • Tisztán és fényesen tartja a fertőtlenítő gép kamráját.
  • Helyre állítja a rozsdamentes acél felületeket.
  • Nagyon gazdaságos: 0,05–0,4% hígítás.
  • Nem tartalmaz felületaktív anyagokat, megakadályozza a korróziót és az eszközök elszíneződését.
  • Kompatibilis a legtöbb anyaggal, pl. : rozsdamentes acél, üveg, kerámia és saválló anyagok. Használat előtt mindig ellenőrizni kell az érzékeny anyagokkal való kompatibilitást.
  • Átlátszó színű folyadék.
  • Sűrűség: 1,50g / cm3 20°C-on.
  • pH (1-4 ml / l): 2 at 20˚C.
  • Viszkozitás: 50 mPas 20°C-on.
  • Tárolás: 5˚C – 35˚C.
  • Biológiai lebonthatóság: Az OCDE 301D szerint.


Galéria

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.